Aktualności Kanał RSS

Szanse i zagrożenia w zamówieniach publicznych.

Zapraszamy na 5 dniowe warsztaty dla zamawiających i wykonawców.

Szanowni Państwo!

postępy we wdrażaniu projektu Nowe podejście do zamówień publicznych oraz rozszerzający się zakres kontroli zamówień publicznych malują aktualny obraz zamówień publicznych w Polsce. Ciągłe zmiany przepisów oraz ich interpretacji, nowe orzecznictwo po części wpisują się w ten obraz, po części wprowadzają niepotrzebny zamęt. Wszystko to powoduje, że trzeba na bieżąco analizować nowe publikacje, opinie, case’y i wyroki, aby z jednej strony maksymalnie efektywnie uczestniczyć w procedurach zamówień publicznych, z drugiej zaś – unikać błędów i ich skutków. Stąd konieczność nie tylko poznania i przedyskutowania, ale i praktycznego przećwiczenia problemów z jakimi na co dzień zmagają się tak zamawiający, jak i wykonawcy.

W tym roku, kontynuując tradycję kompleksowych, wakacyjnych szkoleń z zakresu zamówień publicznych, zapraszamy Państwa na 5-dniowe szkolenie, które odbędzie się w Royal Park Hotel & SPA*** w Mielnie. Doskonała lokalizacja obiektu oraz wysokiej jakości zaplecze konferencyjno-wypoczynkowe umożliwią Państwu pracę w komfortowych warunkach i sprzyjać będą poszerzaniu wiedzy i zdobywaniu nowych, ciekawych informacji, niezbędnych w codziennej pracy z zamówieniami publicznymi.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób posiadających dobrą znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych oraz pewną praktykę. Zapraszamy na szkolenie zarówno zamawiających, jak i wykonawców.

Program szkolenia oraz informacje dotyczace cen oraz warunków uczestnictwa dostępne są ---> TUTAJ